حضور گروه بازرگانی سام پارت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد

این نمایشگاه که با رویکرد قطعات خودرو و لوازم یدکی برگزار می‌شود. توانست تا قطعه سازان و برخی فعالان این صنعت را به مشهد بکشاند. نمایشگاه خودروی مشهد 1400مانند سایر نمایشگاه های برگزار می‌شود در سال جاری با هدف افزایش ساخت داخل برپا گردیده است. برای همین، قطعات خودرو جایگاه ویژه ای در این نمایشگاه و غرفه های حاضر دارد.
این گردهمایی خودرویی با حضور گروه بازرگانی سام پارت (تداوم قطعه مهر گستر) و شرکت‌هایی چون ایران خودرو، ساپکو، بارز، فولاد مبارکه اصفهان و… صورت می‌گیرد.

حضور شرکت‌ها و برندهای شاخص حوزه قطعات خودرو در این رویداد نمایشگاهی، حضور استان‌های متعدد و بیشتر در مقایسه با دوره‌های گذشته و افزایش متراژ مفید نمایشگاه نیز از جمله ویژگی‌های بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو محسوب می‌شود.

این نمایشگاه که از ساعت 15 الی 20 روزهای 20 تا 23 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مشهد برپا می‌شود. طی سه روز برگزاری میزبان متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقمندان به حوزه قطعات خودرو خواهد بود.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد:

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد:

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارایه توانمندی های این صنعت در سطح استان مشهد و تبادل دانش و اطلاعات، همچنین عرضه تولیدات و محصولات شرکت‌های تولیدی در بازار خودرویی است. حمایت از تولید ملی موجبات اشتغال‌زایی و رشد و توسعه اقتصادی را فراهم می‌کند. برگزاری نمایشگاه‌ها اقدامی مطلوب و تاثیرگذار در راستای معرفی و حمایت از تولید ملی بوده و تولید‌‌‌‌‌کنندگان در نمایشگاه‌ها فرصت تبادل تجارب و اطلاعات را دارند.

گروه بازرگانی سام پارت (نمایشگاه بین المللی مشهد )

حضور گروه بازرگانی سام پارت:

در این نمایشگاه گروه بازرگانی سام پارت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو کشور و نیز یکی از مهمترین تامین کننده قطعات اصلی موتور خودرو‌های ایرانی در زنجیره تامین قطعات شرکت‌های خودرو سازی و بازار قطعات یدکی، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در زمینه تولید قطعات خودرو، در غرفه اختصاصی خود ، به نمایش کارشناسان ، فعالان صنعت خودرو و دیگرعلاقه مندان گذاشت. درادامه رویکرد گروه بازرگانی سام پارت همواره حمایت از مصرف ‌کنندگان بوده است تا مشتریان بتوانند بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را دریافت کنند. این رویکرد به‌عنوان یک اصل در تهیه و تولید قطعات خودرو مورد نظر بوده و است. با همین دیدگاه و روش ، گروه بازرگانی سام پارت توانست بخش قابل‌توجهی از نیاز بازار را پاسخ دهد.

شرکت بازرگانی سام پارت با جدیدترین محصولات قطعات خودرویی خود در این نمایشگاه حضور فعال بهم رسانید.آقای رضا واعظی مدیر عامل سام پارت به همراه هیات فنی تخصصی از این نمایشگاه بازدید کرد و در جریال جدیدترین رویدادهای خودرویی این نمایشگاه قرار گرفت.

گروه بازرگانی سام پارت (نمایشگاه بین المللی مشهد )

شرکت بازرگانی سام پارت در راستای معرفی برند و سبد محصولات جهت حضور فعال در صنعت قطعات یدکی خودرو تمام تلاش خودرا نموده است.به همین جهت شرکت بازرگانی سام پارت فرصت حضور در نمایشگاه های مختلف را مغتنم می‌شمارد و سعی می‌کند در آنها حضور فعالی داشته باشد.

گروه بازرگانی سام پارت (نمایشگاه بین المللی مشهد )

رسالت گروه بازرگانی سام پارت معرفی قطعات یدکی با کیفیت برای خودرو‌های ایرانی است.از این رو مفتخریم برای پیشبرد بهتر اهداف شرکت و رسالت خود در رابطه با ارائه بهترین قطعات با بالاترین کیفیت در بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی حضور بهم رساندیم.

📞برای استعلام قیمت انواع قطعات خودرو میتوانید از طریق شماره 02191072727 و یا از طریق آدرس اینستاگرام ما sampartgroup@ اقدام نمایید.

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.