حضور گروه سام پارت در شانزهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در تهران

همزمان با آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تهران، لوازم و مجموعه های خودرو در تهران گروه قطعات خودرو سام پارت نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات اصلی خودرو کشور که مهمترین مجموعه تولیدی در زنجیره تامین قطعات برای خودرو سازان و بازار قطعات یدکی خودرو می باشد حضوری برجسته داشت .گروه قطعات خودرو سام پارت در نمایشگاه شانزدهم آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در زمینه تولید قطعات خودرو را در غرفه اختصاصی واقع در سالن شماره  38b (غرفه36) به نمایش گذاشت.

نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران

. هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در تهران:

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارایه توانمندی های این صنعت در سطح استان تهران و تبادل دانش و اطلاعات،عرضه تولیدات و محصولات شرکت‌های تولیدی در بازار خودرویی است. حمایت از تولید ملی موجبات اشتغال‌زایی و رشد و توسعه اقتصادی را فراهم می‌کند. برگزاری نمایشگاه بین المللی اقدامی مطلوب و تاثیرگذار در راستای معرفی و حمایت از تولید ملی است. و تولید‌‌‌‌‌کنندگان در نمایشگاه‌ها فرصت تبادل تجارب و اطلاعات را دارند.

نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران

در نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات تهران قطعه سازان و عرضه‌کنندگان قطعات یدکی در سالنی مجزا حضور پررنگ داشتند .و طیف گسترده‌ای از قطعات یدکی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند. در این میان “گروه قطعات خودرو سام پارت” یکی از اصلی‌ترین حاضرین این بخش از نمایشگاه بودند.گروه سام پارت توانست قطعات مختلفی از خودرو را در معرض دید علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان قرار داد.

وظیفه گروه قطعات خودرو سام پارت به‌عنوان تولیدکننده و تامین کننده اصلی قطعات خودرو در ایران این است .که با انواع روش‌های ممکن به مشتریان محترم اطمینان لازم در خصوص کیفیت برتر و اصالت محصولات را ارائه دهد.

نمایشگاه بین المللی تهران

رویکرد گروه سام پارت همواره حمایت از مصرف ‌کننده بوده است تا مشتریان بتوانند بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را دریافت کنند. این رویکرد به‌عنوان یک اصل در تهیه و تولید قطعات خودرو مورد نظر است. با همین رویکرد گروه سام پارت توانسته بخش قابل‌توجهی از نیاز بازار را پاسخ دهد.

و درآخر از تمامی عزیزانی که با حضورشان به غرفه سام پارت گرمی بخشیدند و به ما امید بیشتر در تداوم و پیشبرد اهدافمان میدهند،سپاسگزاریم.

آری به اتفاق،جهان می‌توان گرفت.

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.