بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات یدکی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز

بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات یدکی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور سام پارت

نمایشگاه بین المللی تبریز از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، بوشهر، خوزستان، مازندران، قزوین و کشور‌های چین، کره جنوبی و تایوان شرکت کردند.

 انواع قطعات یدکی خودرو‌های سبک و سنگین، دستگاه‌های تعمیرگاهی و دیاگ، انواع روغن موتور، فیلتر، چراغ خودرو، بلبرینگ، لنت و تسمه‌های خودروئی و صنعتی، تجهیزات الکترونیکی و مکانیک، چسب و شوینده‌های صنعتی، پیچ و مهره، انواع اگزوز، ابزارآلات تراشکاری و فرزکاری در این نمایشگاه ارائه شد.

 نمایشگاه بین المللی تبریز
 نمایشگاه بین المللی تبریز

هدف از برگزاری نمایشگاه :

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارایه توانمندی‌های این صنعت در سطح استان تبریز و تبادل دانش و اطلاعات،عرضه تولیدات و محصولات شرکت‌های تولیدی در بازار خودرویی است. حمایت از تولید ملی موجبات اشتغال‌زایی و رشد و توسعه اقتصادی را فراهم می‌کند. برگزاری نمایشگاه بین المللی اقدامی مطلوب و تاثیرگذار در راستای معرفی و حمایت از تولید ملی است. و تولید‌‌‌‌‌کنندگان در نمایشگاه‌ها فرصت تبادل تجارب و اطلاعات را دارند.

 نمایشگاه بین المللی تبریز

در نمایشگاه بین المللی تبریز قطعه سازان و عرضه‌کنندگان قطعات یدکی در سالنی مجزا حضور پررنگ داشتند .و طیف گسترده‌ای از قطعات یدکی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند. در این میان “گروه قطعات خودرو سام پارت” یکی از اصلی‌ترین حاضرین این بخش از نمایشگاه بودند.گروه سام پارت توانست قطعات مختلفی از خودرو را در معرض دید علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان قرار داد.

وظیفه گروه قطعات خودرو سام پارت به‌عنوان تولیدکننده و تامین کننده اصلی قطعات خودرو در ایران این است .که با انواع روش‌های ممکن به مشتریان محترم اطمینان لازم در خصوص کیفیت برتر و اصالت محصولات را ارائه دهد.

رویکرد گروه سام پارت همواره حمایت از مصرف ‌کننده بوده است تا مشتریان بتوانند بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را دریافت کننداین رویکرد به‌عنوان یک اصل در تهیه و تولید قطعات خودرو مورد نظر است. با همین رویکرد گروه سام پارت توانسته بخش قابل‌توجهی از نیاز بازار را پاسخ دهد.

و درآخر از تمامی عزیزانی که با حضورشان به غرفه سام پارت گرمی بخشیدند و به ما امید بیشتر در تداوم و پیشبرد اهدافمان میدهند،سپاسگزاریم.

آری به اتفاق،جهان می‌توان گرفت.

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.