حضور گروه بازرگانی سام پارت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در کرمانشاه

یازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته در کرمانشاه:

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خودرو، قطعات یدکی از سه شنبه (۲۷ مهر) با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در پارک شاهد آغاز بکار کرد.
در این نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو ۴۰ تولید کننده از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، اراک و کرمانشاه در فضایی به مساحت ۲ هزار متر مربع تولیدات خود را عرضه می‌کنند.
ارائه آخرین دستاورد‌ها‌ و تجهیزات در زمینه صنعت خودرو، قطعات خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و صنایع وابسته از اهداف برپایی این نمایشگاه است.


نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی از روز سه شنبه (۲۷ مهر) تا جمعه (۳۰ مهرماه)  از ساعت ۱۵ تا ۲۰ مورد بازدید علاقمندان گرفت.

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو

این نمایشگاه که با رویکرد قطعات خودرو و لوازم یدکی برگزار شد.از این رو توانست تا قطعه سازان و برخی فعالان این صنعت را به کرمانشاه بکشاند. نمایشگاه خودروی کرمانشاه ۱۴۰۰مانند سایر نمایشگاه‌ها برگزار شد, که در سال جاری با هدف افزایش تولید برپا گردیده است. برای همین، قطعات خودرو جایگاه ویژه‌ای در این نمایشگاه و غرفه‌های حاضر دارد.
این گردهمایی خودرویی با حضور گروه بازرگانی سام پارت (تداوم قطعه مهر گستر) و شرکت‌هایی چون ایران خودرو، ساپکو، بارز، فولاد مبارکه اصفهان و… صورت گرفت.

حضور شرکت‌ها و برندهای شاخص حوزه قطعات خودرو در این رویداد نمایشگاهی و حضور استان‌های متعدد, در مقایسه با دوره‌های گذشته, افزایش متراژ مفید نمایشگاه نیز از جمله ویژگی‌های یازدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو درکرمانشاه محسوب می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو :

در اجرای سیاست‌های حمایت از تولیدات داخلی و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و قطع حلقه‌های وابستگی به خارج، تلاش می‌شود که نمایشگاه‌‎های تخصصی و تولیدی پس از چند ماه تعطیلی سراسری مجددا کسب و کار را رونق بدهند و آغاز به کار نمایند. دانشمندان، صنعتگران عرصه فکر و تولید کشورمان در هر حوزه‌ای که تحریم صورت گیرد محصولات تحریمی را در سرزمین خود و در نمایشگاه‌ها ارائه می‌کنند.

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو

زمینه فعالیت نمایشگاه :

زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه تولیدمی‌شود. پخش انواع قطعات مکانیکی،برقی و جلوبندی خودرو، لنت ترمز، انواع تسمه،بدنه خودرو و انواع تجهیزات تعمیرگاهی و عیب‌یابی است. اتحادیه قطعات یدکی خودرو، اتحادیه تعمیرکاران خودرو ، اتحادیه برق خودرو و اتحادیه جلوبندی‌سازان خودرو در این نمایشگاه حضور و نظارت مستقیم دارند.

حضور گروه بازرگانی سام پارت :

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو

شركت بازرگانی سام پارت به همراه قطعه‌سازان زنجيره تامين در یازدهمین نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو حضور پررنگی دارد. شركت بازرگانی سام پارت با رويكرد افزايش عمق ساخت داخل و توسعه همكاری با سازندگان داخلی در نمايشگاه بين الملی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو حضور پيدا كرده است.

در اين نمايشگاه قطعات محصولات جديد سام پارت عرضه می‌شودو توليدكنندگان داخلی با روندی كه در مجموعه سازه گستر طی می‌شود بيش از گذشته آشنا شوند. همچنين بتوانند در مسير نیازمندی‌های فناورانه بویژه در تولید قطعات با تکنولوژی بالا حركت كنند.

در یازدهمین نمايشگاه بين المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو نشست‌های تخصصی با حضور صاحبان صنایع، تولیدکنندگان داخلی، پژوهشگران موسسات آموزش عالی و علاقمند به صنعت خودرو برگزار می‌شود.

معرفی توانمندی‌های زنجیره تامین، ارائه پروژه های توسعه‌ای بازار قطعات خودرو، معرفی نیازمندی‌های فناورانه و تولید قطعات با تکنولوژی‌های جديد از جمله اهدافی است كه در نمايشگاه بين المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو پيگيری می‌شود.

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.