سام پارت

درباره ما

گروه قطعات خودرو سام پارت با بیش از ۳۵ سال سابقه فعالیت، با هدف ارائه قطعات با کیفیت و مطمئن با قیمت مناسب و رقابتی در حوزه ی تامین لوازم یدکی خودرو فعالیت می‌کند. سام پارت جهت رسیدن به این هدف، بطور مستمر پروژه ها و فعالیتهای جدیدی را در دستور کار قرار داده تا بتواند خدمات ارزنده ای را به کشور عزیزمان ایران ،ارائه نماید.

سام پارت ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه شرکت های خارجی و درک نیازها، محدودیتها و فرصتهای موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاه هایی پرداخته و با ارائه طیف گسترده‏‌ای از خدمات در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان وتولیدکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد.

سام پارت در مسیر توسعه

ما در گروه قطعات خودرو سام پارت در تلاش هستیم که بهترین و کامل ترین سبد محصول را به مشتریان خود ارائه دهیم. تا مشتریان عزیز ما بتوانند از سبد محصول متنوع ما در کسب و کار خود استفاده کنند. ما درصدد آن هستیم که در صنعت قطعات یدکی خودرو ترکیبی از دانش و تجربه را بکار گرفته و از ماحصل این موضوع، بهترین و با کیفیت ترین محصول و خدمات را ارائه دهیم. هدف ما ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات است.

تجربه کاری

+ 36 سال

محصولات

+ 1500 کالا

کارکنان

+ 200 نفر

ماموریت سام پارت

تامین قطعات خودرو

بزرگ ترین ماموریت سام پارت گسترش سبد کالای خود متناسب با تقاضای بازار و رضایت مشتری است.

ارائه خدمات پس از فروش

خرید شما، ابتدای یک ارتباط عمیق میان ماست؛ در تلاشیم خدمات پس از فروش خود را به خواست شما نزدیک‌تر کنیم.

افزایش دوام قطعات

بالابردن دوام و عملکرد قطعات بخش مهمی از ماموریت شرکت سام پارت است.

sampart

ارزش‌های سازمانی

سام پارت ارزش‌های سازمانی خود را به در راستای تحقق رضایت و آرامش خاطر مشتریان خود تعریف نموده است. ما آنگونه که شما شایسته آنید در کنارتان هستیم.

  • صداقت
  • خلاقیت
  • سخت کوشی
  • حفظ حقوق مشتری
  • تقویت مسئولیت پذیری
  • ترویج تفکر دانش محور